KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612266

nr 1261 2266

Kurt Björkegren

(f. 1929), Sverige

Oljemålning, Träd, Signerad. Olja på pannå, 79x56 cm

Kurt Björkegren, född 1929 i Stockholm, svensk målare och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 17 juni 2019
kl 19:26:27

Kurt Björkegren

Läs mer om Kurt Björkegren